הסיפור שלנו


סלפי מילולי קצר - יוליה וג'ניה

אימהות יזמיות הן הדלק שמניע רבים מהשירותים החדשים והמוצרים המיועדים להורים בארץ ובעולם.
מאחורי JJFAMILY עומדות שתיים מהן – ג'ניה פישביה ויוליה וולוביק, שתי אימהות המייצגות את העולם החדש; נשים הניזונות מדלק סילוני ומבינות כמה מהדברים החשובים ביותר ההופכים הורות למאושרת.

הן חושבות שלהיות אמא זו זכות, שדרוש איזון בין קריירה לאימהות ושאי אפשר באמת להספיק לעשות את הכל (אבל הכי חשוב לדעת איך להרגיש טוב עם זה), מתרגשות מההבנה שחיבורים וקשרים עם הורים אחרים הם יותר מאויר לנשימה, יודעות שגוף חטוב הוא לא תמיד עניין של מותרות, שקניונים ובתי קפה הם מקומות נהדרים להיות בהם (אבל לא המקומות להעביר בהם את כל היום) ושאין תחליף לידע מקצועי, קבוצות עבודה קטנות וסביבה נעימה ומחבקת.

המשפט שהן מוצאות את עצמן אומרות כמה פעמים ביום לכמה אנשים שרק אפשר, הוא: "אימהות מאושרות – ילדים מאושרים". לאימהות אסור לשכוח את עצמן בטרפת הזו שקוראים לה הורות, הן מזכירות, וב-JJFMAILY אכן דואגים לשים גם את אמא במרכז העניינים.
את המרכז הן הקימו בדמות המקום שבו הן מבקשות לגדל את הילדים שלהן עצמן ומתוך ראיית עולם שאינה דוחקת בהתפתחות מואצת של הילדים אלא בגירוי, סקרנות ומימוש הפוטנציאל האישי. את החזון שלהן הן מוציאות לפועל בסביבה מעוצבת העשירה בתוכן איכותי - ובסיועם של אנשי מקצוע מיומנים ושימוש בעקרונות השיטה המונטסורית, המיושמת במרכז במגוון פעילויות ונקודות מבט.

באהבה ותבונה, כשהן חושבות על כל הפרטים הקטנים והמכלול המרכיב חוויה הורית מעצימה, נבנה סדר יום מגוון, עשיר ומלא השראה. לאחר לא מעט חיפושים נמצא גם המקום לבית החדש שלהן, מיקום נגיש ו-מ-ו-ש-ל-ם לאוהבות הנוחות והיעילות (טה-דא!!!!! קניון בת ימון בבת ים, המוקף בשלל שירותים, חנויות, חנייה צמודה ואפילו קופת חולים ובית רופאים).


JJFAMILY קניון בת ימון, בת ים.
פתוח: א'-ה' 08:30 ל- 20:00 (בימי הרצאות ערב - עד 22:00) יום ו' 08:30-15:00 (חיטוב גוף אימהות בלבד)
חנייה: שעתיים ראשונות חינם.
לרכישת מנוי/תיאום: 077-9103050